Skóra regeneruje się w ciągu miesiąca. Możemy to przyspieszyć stosując regularnie peelingi do ciała. Złuszczają one i usuwają martwy naskórek, pobudzając skórę do szybszej odnowy.

Peeling do ciała z solą

Najlepszy peeling do ciała nie tylko pomaga usunąć martwy naskórek, ale także pielęgnuje skórę. Nasz peeling do ciała zawiera drobno mieloną sól iwonicką, której właściwości pielęgnacyjne od lat stosujemy w Uzdrowisku Iwonicz. Jej drobinki złuszczają i usuwają martwe komórki, a także pobudzają mikrokrążenie, dzięki czemu skóra szybciej się regeneruje, jest jedwabiście gładka, rozjaśniona i ma piękny, zdrowy wygląd. Sól iwonicka działa także przeciwzapalnie i odkażająco, dlatego wspomaga leczenie chorób skóry, a działając osmotycznie nawilża skórę. 

Peeling z soli zawiera ponadto wosk pszczeli oraz olej słonecznikowy, które natłuszczają skórę podczas zabiegu, nie dopuszczając do jej podrażnienia.

Skóra pozbawiona martwych komórek ma odblokowane pory, co sprawia, że nie pojawiają się na niej krostki. Ponadto jest doskonale przygotowana do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych: depilacji czy opalania, także natryskowego. Gładki naskórek także dużo lepiej wchłania odżywcze substancje z balsamów, które warto stosować po zakończonym zabiegu złuszczania naskórka oraz z kosmetyków do kąpieli.

Peeling do ciała Iwoniczanki ma doskonałe opinie naszych klientek. Dlatego zdecydowaliśmy, że oprócz standardowego opakowania, dostępny będzie także w dużym 1500 g opakowaniu. W podróży sprawdzi się natomiast mini wersja peelingu, którą kupić można w zestawie z pozostałymi kosmetykami linii Kuracja SPA.

Peeling cukrowy

W naszej ofercie znaleźć można również peeling cukrowy - na bazie brązowego cukru. Peeling SPA Nałęczów zawiera ponadto melasę, będąca źródłem magnezu, żelaza, wapnia oraz witamin z grupy B. W składzie tego unikatowego kosmetyku do złuszczania naskórka znajduje się także świeżo wyciskany sok cytrusowy, antyoksydant, wspomagający złuszczanie, a także zapewniający rozjaśniony i zdrowy wygląd skóry.

Peeling do ciała 1500 g
115,00 zł

Peeling do ciała 1500 g

Peeling do ciała 280 g
27,00 zł

Peeling do ciała 280 g

Obecnie brak na stanie Peeling SPA Nałęczów - rewitalizacja i witaminy
49,90 zł

Peeling SPA Nałęczów - rewitalizacja i witaminy

+48 13 430 85 59

Masz pytania?
Zadzwoń!

Wysyłka zamówienia

Zamówienia wysyłamy
w dni robocze.

Darmowa dostawa

Po przekroczeniu
wartości zamówienia 250 zł

Zwroty

Możliwość zwrotu
do 14 dni