Miłośnikom orzeźwiającej kąpieli pod prysznicem, sklep Iwoline proponuje kojąco-nawilżający żel pod prysznic - unikatowy produkt, zawierający naturalną sól jodobromową z Iwonicza-Zdroju. To wyjątkowy składnik, pozyskiwany z wód termalnych, których dobroczynne właściwości znane są doskonale kuracjuszom, przebywającym na turnusach uzdrowiskowych w Uzdrowisku Iwonicz.

Żel pod prysznic kojąco - nawilżający

To, co wyróżnia nasze kosmetyki do kąpieli to właśnie zawartość naturalnego bogactwa iwonickiego uzdrowiska. Kompozycja mikro i makroelementów, jaka cechuje sól iwonicką, sprawia, że nasze kosmetyki pod prysznic nie tylko usuwają zanieczyszczenia, nadmiar sebum, pot czy pozostałości kosmetyków upiększających, ale także pielęgnują skórę, mimo że mają z nią krótki kontakt.

Żel pod prysznic delikatnie myjąc, wzmacnia barierę hydrolipidową skóry, co pomaga zapobiegać utracie przez nią wody. Skóra po kąpieli pod prysznicem jest więc nie tylko idealnie czysta, ale również dobrze nawilżona. 

To sprawia, że często polecamy nasz żel pod prysznic dla mężczyzn, którzy rzadziej od pań, stosują kosmetyki nawilżające po kąpieli. 

Jak najlepiej nawilżyć suchą skórę?

Jak wspomnieliśmy, kosmetyki pod prysznic są szybko zmywalne. Dlatego też dla lepszej ochrony naszego ciała, warto stosować po kąpieli balsam nawilżający. Kompleksowa pielęgnacja ciała, szczególnie ze skórą suchą czy wrażliwą, wymaga stosowania kosmetyków z jednej linii, które nawzajem się uzupełniają. Dlatego po użyciu żelu polecamy zastosowanie balsamu do ciała Iwoline dzięki czemu skóra na dłużej pozostanie intensywnie nawilżona, miękka i jedwabiście gładka.

Kojąco-nawilżający żel pod prysznic 200 ml
19,00 zł

Kojąco-nawilżający żel pod prysznic 200 ml

Odświeżający żel pod prysznic ze złotymi drobinkami MANGO I PAPAJA, 250 ml
30,00 zł

Odświeżający żel pod prysznic ze złotymi drobinkami MANGO I PAPAJA, 250 ml

+48 13 430 85 59

Masz pytania?
Zadzwoń!

Wysyłka zamówienia

Zamówienia wysyłamy
w dni robocze.

Darmowa dostawa

Po przekroczeniu
wartości zamówienia 250 zł

Zwroty

Możliwość zwrotu
do 14 dni