Zestaw mydeł naturalnych

Zestaw zawierający 3 mydła:

  • mydło naturalne z z jedwabiem i wodą termalną z Iwonicza-Zdroju
  • mydło naturalne z zieloną herbatą i wodą termalną z Iwonicza-Zdroju
  • mydło naturalne peelingujące z kawą i wodą termalną z Iwonicza-Zdroju

to doskonały pomysł na prezent czy pamiątkę z pobytu w Uzdrowisku Iwonicz. Przeznaczone do codziennej higieny ciała i twarzy, pozostawiają skórę dogłębnie oczyszczoną i nawilżoną.

40,50 zł

Mydła naturalne

w zestawie

Zestaw mydeł z wodą termalną z Iwonicza-Zdroju to doskonały pomysł na prezent czy pamiątkę z pobytu z Uzdrowiska Iwonicz. To mydła naturalne, zawierające składniki roślinne, nie podrażniające skóry i nie powodujące jej wysuszenia.

Mydło naturalne z jedwabiem i wodą termalną z Iwonicza-Zdroju 100g
Mydło naturalne - roślinne do codziennej higieny ciała i twarzy zawierające wodę termalną z Iwonicza-Zdroju, hydrolizowany jedwab i olej ze słodkich migdałów, dzięki którym skóra pozostaje nawilżona i jedwabiście gładka. Mydło łagodnie myje i odświeża nie wysuszając skóry. Delikatny zapach dodatkowo perfumuje skórę.

Mydło naturalne z zieloną herbatą i wodą termalną z Iwonicza-Zdroju 100g
Mydło naturalne - roślinne do codziennej higieny ciała i twarzy zawierające wodę termalną z Iwonicza-Zdroju, ekstrakt z zielonej herbaty, olej lniany i kokosowy, dzięki którym skóra pozostaje nawilżona i jedwabiście gładka. Mydło łagodnie myje i odświeża nie wysuszając skóry. Herbaciany zapach dodatkowo perfumuje skórę.

Mydło naturalne peelingujące z kawą i wodą termalną z Iwonicza-Zdroju  100g
Mydło naturalne - roślinne kawowe do codziennej higieny ciała zawierające wodę termalną z Iwonicza-Zdroju, drobinki peelingujące (kawa mielona i mielone orzechy arganowe) , olej arganowy i masło shea, dzięki którym skóra pozostaje czysta i jedwabiście gładka. Mydło łagodnie peelinguje skórę, dokładnie ją oczyszcza i odświeża nie wysuszając. Kawowy zapach dodatkowo perfumuje skórę.

Sposób użycia: Namydlić wilgotną skórę, masować przez chwilę, po czym dobrze ją spłukać, najlepiej pod bieżącą wodą. Chronić oczy a w przypadku kontaktu, przemyć oczy dużą ilością wody.

+48 13 430 85 59

Masz pytania?
Zadzwoń!

Wysyłka zamówienia

Zamówienia wysyłamy
w dni robocze.

Darmowa dostawa

Po przekroczeniu
wartości zamówienia 250 zł

Zwroty

Możliwość zwrotu
do 14 dni