Iwonicka Sól Jodobromowa to wyjątkowy produkt, dzięki któremu kąpiele solankowe możesz mieć we własnym domu. Kąpiel z dodatkiem soli nie tylko relaksuje, ale także upiększa skórę i kojąco wpływa na bolące mięśnie i stawy.

Naturalna sól do kąpieli z Uzdrowiska Iwonicz

Największym bogactwem Iwonicza-Zdroju są wody mineralne, znane ze swych dobroczynnych właściwości i od wieków stosowane w kuracjach uzdrowiskowych. Czynią one Uzdrowisko Iwonicz jedną z najbardziej uznanych baz zabiegowych w Polsce. 

Nasza firma posiada kilka ponaftowych odwiertów, zaadaptowanych do wydobywania wód mineralnych. Z pobranej wody o wysokiej mineralizacji odparowujemy sól jodobromową - produkt dobrze znany i ceniony. Naszą sól do kąpieli i stosowaną w zabiegach uzdrowiskowych warzymy tą samą metodą, co 150 lat temu, co gwarantuje unikatowemu produktowi zachowanie cennych właściwości i długotrwałej wartości.

Sól iwonicka: właściwości

Uzdrowisko Iwonicz to największe i najstarsze uzdrowisko na Podkarpaciu, słynące z czystego powietrza i prozdrowotnego, niskobodźcowego mikroklimatu. Wody pochodzące z krystalicznych źródeł Iwonicza-Zdroju posiadają unikatową dla rejonu kompozycję składników mineralnych. To dzięki nim właściwości soli iwonickiej są wyjątkowe i wyróżniają ją na tle soli drogeryjnych.

Oczyszczająca kąpiel w soli

Iwonicka Sól Jodobromowa sprawia, że kąpiel w soli ma właściwości pielęgnacyjne i odżywcze. Sól do kąpieli - naturalna i unikatowa - łagodzi podrażnienia, wygładza i zapewnia detoks skóry. Pozytywnie wpływa nie tylko na wygląd skóry, ale także relaksuje mięśnie i łagodzi dolegliwości.

Sól iwonicka: moczenie nóg

Moczenie nóg w soli iwonickiej sprawia, że naskórek staje się miękki i gładki, a zrogowacenia skóry na piętach znikają. Nogi są wypoczęte, a paznokcie gotowe na pedicure.

Kąpiel solankowa w domu

Sklep Iwoline proponuje sól do kąpieli w praktycznym opakowaniu, co umożliwi Ci poznanie jej wyjątkowych właściwości również w warunkach domowych. Z informacji na opakowaniu dowiesz się, jak wykorzystać naszą sól do kąpieli, ile wsypać produktu do wanny czy miski z wodą, a także ile powinna trwać kąpiel w soli.

Polecamy także sole do kąpieli zapachowe, sprawiające, że kąpiel w soli nie tylko pielęgnuje, ale staje się wyjątkowym doznaniem zmysłowym.

Iwonicka Sól Jodobromowa
29,90 zł

Iwonicka Sól Jodobromowa

+48 13 430 85 59

Masz pytania?
Zadzwoń!

Wysyłka zamówienia

Zamówienia wysyłamy
w dni robocze.

Darmowa dostawa

Po przekroczeniu
wartości zamówienia 250 zł

Zwroty

Możliwość zwrotu
do 14 dni