Dobry krem do rąk suchych nie tylko optymalnie nawilża, ale także chroni naskórek przed ponownym przesuszeniem i negatywnym działaniem środków myjących, detergentów i zimnego powietrza. Tak działa właśnie Wzmacniający krem do rąk i paznokci, którego naturalny skład wzbogaca sól iwonicka z naszego Uzdrowiska. 

Krem do rąk na zimę i lato

Dobry krem do rąk należy mieć zawsze przy sobie. Warto go bowiem stosować po każdym umyciu dłoni, szczególnie jeśli używamy mydeł drogeryjnych czy płynów antybakteryjnych, które mocno wysuszają delikatny naskórek na dłoniach. Krem do rąk z Uzdrowiska Iwonicz przynosi natychmiastową ulgę, optymalnie nawilża i uzupełnia straty wody w naskórku. Sprawia, że zaczerwieniona czy popękana skóra na dłoniach jest wygładzona i szybciej się regeneruje, a także zyskuje zdrowy, piękny koloryt.

Kremy do rąk z naturalnym składem, polecane są do pielęgnacji skóry z egzemą, skłonnej do alergii czy pojawiania się wyprysków. Prowitamina B5, witamina E czy skrzyp polny, to składniki kremów do rąk z Uzdrowiska Iwonicz, których właściwości odżywcze, regenerujące i pielęgnujące są szczególnie doceniane przez osoby ze skórą wrażliwą. Wzmacniają one nie tylko skórę rąk, ale także paznokcie, sprawiając, że są odporne i mniej podatne na złamania czy pęknięcia.

To, co czyni kremy do rąk z Uzdrowiska Iwonicz unikatowymi, to zawartość soli iwonickiej. Jej właściwości wzmacniające barierę hydrolipidową skóry i wspomagające mikrokrążenie sprawiają, że dłonie są optymalnie zabezpieczone przed podrażnieniami.

Krem do szorstkiej skóry rąk

Wybierając krem do rąk, warto zwrócić uwagę również na newralgiczne miejsca, które narażone są na pęknięcia czy łuszczenie naskórka. Poradzi sobie z nimi nasz specjalistyczny krem z solą iwonicką, Medilanem® i alantoiną. Zmiękczający krem do szorstkiej skóry upora się z takimi problemami, jak szorstka skóra na łokciach, wygładzając ją, delikatnie złuszczając i optymalnie natłuszczając.

Wzmacniający krem do rąk i paznokci 100 ml
18,50 zł

Wzmacniający krem do rąk i paznokci 100 ml

Zmiękczający krem do szorstkiej skóry 100 ml
18,50 zł

Zmiękczający krem do szorstkiej skóry 100 ml

+48 13 430 85 59

Masz pytania?
Zadzwoń!

Wysyłka zamówienia

Zamówienia wysyłamy
w dni robocze.

Darmowa dostawa

Po przekroczeniu
wartości zamówienia 250 zł

Zwroty

Możliwość zwrotu
do 14 dni